VW Golf 4 1.9 TDI -99 full ekstra -99

Shitet nga: Fadil. 12 Mar 20:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
Shes Veturen Golf 4 1.9 TDI (DI e kuqe) Motori i vetures eshte i vitit 2003 .
Vetura posedon : Webasto , Klim Tronik , Tempomat , Ulse Rekaro , Senzora Te Shiut , Sistem NAVI. 1 vit regjistrim . Vetura ne pergjethsi eshte Full Ekstra.
Ne gjendje te rregullt teknike, ashtu dhe ne karoseri.
Vetura ka edhe mundesi nderrimi, varsisht sipas ofertes, ju mirepresim.....
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim