VW Golf II 1.6 GTD -87

Shitet nga: xxx 18 Dhj 15:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 000 EUR

Komuna: Mitrovicë
shitet vetura golf 2 1.6 turbo dizell vitit i prodhimit 1987 vetura eshte e rexhistruar deri me 06.07.2016 vetura ka 3 dyer mundesi ndrrimi per info 049255110 vetura po ashtu ka te nderruer llamell korp druk llager +ulen dhe filterin etj. regjistrim plot 7 muaj. mirpres blers serijoz. 049255110.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim