VW Golf dizel -83

Shitet nga: Golf 1 03 Mar 17:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
Motorri dhe karriget Polo 1993 (1.4)
Regjistrim deri 27.08.2015
Hargjimet ekonomike, dizell i thjeshtë
Funkcional
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim