VW Gollf 2 1.6 Benzin 1989 RKS u shitttt fleni f..

Shitet nga: Gzimi 10 Shk 19:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

790 EUR

Komuna: Mitrovicë
Shes Gollf2 1.6 Benzin Viti i prodhimit 1989 ne gjendje teper te mir si ne motor dhe ntrapa osht shum i shtrengum nuk nihet tu punu goma te mira 4 dyr shiber RKS..Tel:049-279-299.Kontakti edhe ne wiber
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim