VW Passat 1.6 Turbo Diesel Intercooler -89

Shitet nga: passat 06 Gsh 12:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
Passat Turbo Diesel Intercooler 1.6,ne gjendje te shkelqyer teknikisht,196500 km,me te gjitha servisimet e kryra,punon perfekt dhe i ka shpenzimet shume te vogla,ekonomik,ka bagazh mjaft te madh - karavan.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim