VW Passat T(DI) -02

Shitet nga: Passat 10 Mar 14:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

4 350 EUR

Komuna: Mitrovicë
Shes Passat tDI viti i prodhimit 05-12-2002 në gjendje të mir teknike dhe potike regjistrim deri më 15-08-2015. Ndrim nuk bëj numri në viber 049-267-299
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim