VW Passat TDI -02

Shitet nga: Passat 24 Gsh 20:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

4 600 EUR

Komuna: Mitrovicë
Shes Passatin ne gjendje prefektet veq sa ka ardh nga Franca. Ka regjistrim 1 vit rrafsh ne gjendje shum te mir me guma te mira me klimtronik shihet edhe ne foto pres vetem bleres serioz kerri eshte per marakli ne gjendje fenomenale eshte mund te vini dhe te bindeni. Boj edhe ndrrim me vetur ma te vogel. Me ndrrim cmimi eshte 5200€. Sms nuk i kthej.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim