VW Passat TDI 2003 74Kw -03

Shitet nga: Passati 10 Pri 14:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

4 500 EUR

Komuna: Mitrovicë
Shitet Passati 2003 TDI 74kw Hi LINE Vetuar eshte ne gjendje te shkelqyer me nje vit te plot regjistrim vetura eshte shum ekonomike dhe posedon opcionet si: Klimatronic,xhamat me rryme ulse lekur me nxemje ,etj me nje fjale automjeti eshte me te gjitha pasisjet (automjet familjar me shpenzime te vogla)
Presi blers serioz per ma shum informacion mund te kontaktoni ne numrat e tel.045 550440 dhe 049731052

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim