VW Passat diesel -00 2.5 tip top

Shitet nga: pasat 17 Mar 16:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
sshesim pasatin n gjendje shum t mir meni fjal tip top ska vrejte vlen te ceket qe hipotek nuk esht dhe ka 10 muaj rexhistrim ju mirpresim 045 495 499
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim