VW Passat dizel -90

Shitet nga: Bedri 25 Pri 14:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 150 EUR

Komuna: Mitrovicë
Vetura ësht ne gjendje shum te rregullt teknike, hargjimet shum te vogla 100 km 5 litra , 1.9 dizel , branikun gepekun dhe shtopat i ka te pasatit 3, shum i rujtum, amartizerat i ka te ri , nuk ka nevoj te shtini para ne ta
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim