VW Polo dizel -07

Shitet nga: Shefqet 26 Mar 16:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

5 700 EUR

Komuna: Mitrovicë
Polo: Tdi 1.4
Viti i prodhimit: 2007
Marshi: Manual
Posedon: 4 gjamat me rrym,fellne,i regjistruar dhe është në gjendje shumë të mirë.
Ndrrim i mundshem me ndonje veturë.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim