VW TOURAN 2.0 dsg highline -05 ...7 ulse

Shitet nga: 044955922 19 Shk 11:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

7 800 EUR

Komuna: Mitrovicë
I doganuar dhe regjistruar para dy muajve.
Full extra....
vaj filtra,vajin e ndrruesit te nderuara para dy muajsh
gurtnet poashtu te ndrruara
Ka këto optione:
dsg 6 shpejtsi
7 ulse
Tempomat
Ulse me nxemje
Klim automatike
Timon 3 multifunksional
Ekran te madh me shanzher me 6 cd
Bluetooth
Vebasto
Mbeshtese dore
Shiber
Drita automtike
Larje te dritave
Drita allogenka
Pasqyre me nxemje dhe vet paluese
Pasqyre me retrovizor
Senzora mbrapa
Xhamat mbrapa kolor fabrikisht
Fellne 16 me goma dimri
Kuken tërheçse
Ne gjendje te mirë qmimi I diskutueshme
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim