Vw Golf II Dizell -90

Shitet nga: Rafet 25 Pri 22:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 500 EUR

Komuna: Mitrovicë
Shes golf 2 GTD 1.6 dizell, ngjyre te zeze metalike, fellne, shume e ruajtur brenda dhe jashte,edhe 8 muaj regjistrim, ne gjendje shume te mire teknike, hargjime minimale, kerri eshte TIPTOP, kastefon me CD, vollanin hidroulik, s`ka fjal per golf. fotografit jane te kqija nuk shihet mire, me mire ejani e shikone kerrin
Per me shume kontaktoni ne numer te telefonit: 044716145
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim