Vw Passat 1.9 -02

Shitet nga: Passat 03 Pri 09:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

5 200 EUR

Komuna: Mitrovicë
Passat 1.9 me DI te kuqe i posa doganuar-regjistruar
Posedon:tempomat,karrika dhe pasqyre me nxehmje,6shpejtesi,ne gjendje shume te mire optike dhe teknike,climatronic, guma te reja te veres,FELLNE 16 etj
Me nje fjal kerri eshte shume
I mire per me teper info
Kontaktoni ne nr te tel 044-049-334-391
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim