Wv jeta 91 -91

Shitet nga: Arben 02 Mar 10:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 800 EUR

Komuna: Mitrovicë
Shitet jeta 91 td-intercoler 1.6 motorri dhe pamja jan shum te mira regjistrim 06 2015 ne emer timin nuk ësht hipotek nuk jam tregtar i automjetev qe 5 vite e posedoj un ndrrim boj me audi b4 ose a4 por jo shum te shtrejt . Ne viber mundeni me shenuar prej ores 19 deri 21
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim