flm u shit

Shitet nga: Golfi 28 Shk 20:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-   4 750 EUR

Komuna: Mitrovicë
Shes golf 4 1.9 tdi 66kw 90ps
vetuea posedon
klim
abes
air bak
4gjamat elektronik
pasqyret elektronik
rks 12 muj
regjistrimi i dyt ne ks
libra te servisit
me 3qelsa fabririsht
osht shum i rujtun
si mrena ashtu dhe jasht
02 08 2002 viti i prodhimit
ndrrim boj me golf 5 ose 6
tel 044 35 55 42
049 26 29 13

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim