shitet vetura mercedes 2.0 -90

Shitet nga: edi 24 Shk 16:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
vetura posedon centrall i regjistruar 1 vit te plot. dhe esht ngjendje te shkelqyer'
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim