u shitt flm merr jep

Shitet nga: Musa Sahiti 06 Mar 15:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

390 EUR

Komuna: Mitrovicë
Përshkrim i sendit
Shes Opel Astra karavan, me lende djegese benzin, ngjyre te gjelbert.
Viti i prodhimit 1994, i pa doganuar
Vetura eshte ne gjendje shume te rregullte dhe eshte e ruajtur.
Mund te me kontaktoni ne 049 559-195 dhe ne 044 956-221
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim