Akku Makita BHP 454 RFE

Shitet nga: Jetoni 17 Jan 23:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

400 EUR

Komuna: Mitrovicë
shes akku makita BHP 454 komplet me 2 bateri dhe mbushes edhe e re per ma shum ino ne tel..

Shpejtësia pa ngarkesë, pozicioni 2 0 - 1.700 min-1
Numri i goditjeve në pozicionin 1 0 - 6.000 min-1
Numri i goditjeve në pozicionin 2 0 - 25.500 min-1
Gjerësia e hapjes së mandrinës 13 mm
Fuqia e shpuarjes (çeliku/guri/druri Ø) 13 / 16 / 65 mm
Momenti rrotullues (fortë/butë) 80 / 40 Nm
Bateria 18 V / 3,0 Ah
Pesha sipas 2,2 kg
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim