Lemuese (shllajferic) druri Bosch GSS 230 AE

Shitet nga: Bosch 06 Krr 16:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
Shitet lemuesja (shllajferica) drurit e markes se njohur Bosch profesionale, dhe eshte shum pak e perdorur.
Fotot jane origjinale.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim