U SHIT FLM. HILLT AKKU Hilti TE6

Shitet nga: bosch 27 Mar 00:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
Shitet hillti komplet me mbushes dhe me dy bateria 36 volt 3.0 amper lithium bateria
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim