U shit Akku Bosch 14.4 V Lithium

Shitet nga: BOSCH 13 Jan 00:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
Shitet Akku Bosch 14.4v Me dy Bateria Li-lon - Lithium dhe Mbushes . Te Ardhura Nga Gjermania

Kapaciteti i bateris 1.5 ah
Lloi i Bateris Litium ..Na kontaktoni ne tel 049/666-007: ose ne email.,.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim