2 hillta te 76

Shitet nga: Enis 03 Dhj 23:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
Dy hillta te posaardhur nga gjermania te 76 punojn mir dhe dy dalta origjinale per me shume info 049425856 dhe 049902427
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim