Akku Milwaukee

Shitet nga: Jetoni 29 Jan 14:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

140 EUR

Komuna: Mitrovicë
shes akku milwaukke eshte shum e vogel dhe praktike ka mbushesin dhe nji baterie rezerv,
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim