Aku burmashina

Shitet nga: Baki 02 Jan 16:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
Shitet aku burmashina profesionale e markes Works (firm shum e njohur per burmashina ) origjinal te ardhura nga gjermania e re paperdor dhe me qmim shum te volitshem
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim