Aparat Saldues210 Amper AC /DC

Shitet nga: Jetoni 13 Jan 14:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 200 EUR

Komuna: Mitrovicë
shes aparat saldues nga firma e njohur rehm me 210 Amper prodhim gjerman i ri dhe komplet me te gjitha paisjet dhe mud te saldon qdo prodhim hekuri si p.sh. Hekur, Alumin, Baker, Qelik (inox), Gus ka shum operacione, per me shum info ne tel.. peshon vetem 6kg,
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim