Aparat saldimi

Shitet nga: xhavit 03 Dhj 22:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

130 EUR

Komuna: Mitrovicë
aparat 220 dhe 380volt 160 ampera
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim