Autolarje Kärcher 330

Shitet nga: Jetoni 13 Dhj 20:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

150 EUR

Komuna: Mitrovicë
shes autolarje Kärcher 330 komplet me te gjitha paisjet e duhura eshe shum praktik
kemi edhe pjes orgjinale per autolarje kärcher dhe bejm edhe servisimin.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim