Autolarje Kärcher HD 1050

Shitet nga: Jetoni 04 Qer 21:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
shes autolarje kärcher me 230bar fuqi eshe ne gjendje shum te mire dhe i ka te gjitha paisjet e duhura.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim