Autolarje Kärcher HDS 689

Shitet nga: Jetoni 05 Krr 20:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
shes autolarje me uje te nxeht ka 150bar dhe te gjitha paisjet e duhura dhe ka servisimin e kryer eshte ne gjendje shum te mire per me shum info ne tel.....
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim