Autolarje

Shitet nga: Mehmet 27 Dhj 17:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

350 EUR

Komuna: Mitrovicë
Shes makinen per larjen e veturave. Makina esht ne gjendje te rregullt dhe ka punuar shum pak dhe shitet per arsyje qe nuk pom nevojitet.Qmimi i diskutueshem
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim