BRUSALIC Black&Decker MULTIFUNKSIONALE NGA GJE..

Shitet nga: black&decker 20 Pri 20:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

120 EUR

Komuna: Mitrovicë
Shes brusalica multifunksionale viti 2014 me te gjitha paisjet shttes es
Kryen 10 funksione te ndryshe si psh.prerjen e llajsneve,plastikave ,pastrimin e fugave te pllakave,grryse e laminatit etj etj ka 6 shpejtei posedon edhe qanten shum te mir Black&Decker

Na kontaktoni ne tel 049240612 dhe ne email adress.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim