Boce e plinit 350

Shitet nga: mensur 02 Sht 23:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

350 EUR

Komuna: Mitrovicë
shes bocen eplinit ne gjendje trregullt 350 euro per qdo kontakt me lajmroni ne viber 044886952 ose dhe ne fb
https://www.facebook.com/profile.php?id=100008852137517
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim