Bosch hammerin me akku

Shitet nga: x 07 Shk 11:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
Shes bosch hammerin 24 volt 3.0 ampera me dy bateri i ardhur nga gjermania eshte ne gjendje te rregullt,baterit i ka te reja i punojne shume mire dhe qendrushmeria e tyre eshte e mrekullueshme.Nr 044 448114 049 495226
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim