Diamant-Disk Marcrist 180cm

Shitet nga: Jetoni 13 Jan 14:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

65 EUR

Komuna: Mitrovicë
shes diamant disk 180mm nga firma Marcrist (prodhim gjerman) per keramika,mermer,granit,dhe shum tjera matriale ndertimore per ma shum tel,,
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim