Elektromotor 11 kw 2900 rpm

Shitet nga: fahrushi 04 Jan 17:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
elektromotor 11kw 2900 rpm ne gjendje te mir shum pak i perdorur.
kontakt dhe ne viber gjindem jasht vendit
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim