FLEX HILLT

Shitet nga: Jetoni 04 Maj 19:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

290 EUR

Komuna: Mitrovicë
shes FLEX me hillt funksion shum praktik dhe ka 2 bateri me mbushs 24volt 3,0Ah per ma shum info ne tel,
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim