Gjenerator 5.5 -11

Shitet nga: bekim 15 Shk 21:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
Gjeneratori esht ne gjendje te rregullt
Ndezjen e ka me dor dhe me qels
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim