Gjenerator 5.5

Shitet nga: 049145150 15 Shk 21:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

170 EUR

Komuna: Mitrovicë
Gjeneratori esht ne gjendje te mir
Ndezjen e ka me dor dhe me
Qels
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim