Gjenerator Dizell 5000W

Shitet nga: Afrim Asllani 13 Shk 10:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
Shes Gjeneratorin i po sa ardhur nga gjermania shum pak i perdorur me ndezje ne qels ne gjendje shum te mir si dhe ka kto preformanca qe shifen ne foto,qmimi i volitshum.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim