Halete Te Ardhura Nga Suedia

Shitet nga: Dardan 06 Pri 20:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
Shes haletet te ardhura nga suedia.Disa jan te Paperdorura dhe disa te Perdorura,Te gjitha jan ne gjendje te mir.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim