Hillt

Shitet nga: adem 01 Shk 21:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
Shes hilltn e markes wurth i ri me 3 vite garancion me 2 futera nje per burgia hillti edhe nje me burgia normal metal dru .
Hillti eshte me 3 vite garancion dhe e ka cmimin shume te volitshem nga 298 euro per vetem 240 euro

Informatat ne tel & viber 049551704
044307925
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim