Japim Skele me qera , shesim banesa ne Vushtrri ..

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: NN ALBI 04 Gsh 13:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
Shiten skelet llajer me siper faqe 270 metra,skelet jan ne Shipol afer Graniti Petrol , shesim banesa ne Vushtrri Dhe Mitrovice tel 044195 168 045646272
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim