KÄRCHER pump shtepiake

Shitet nga: Jetoni 20 Qer 22:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

250 EUR

Komuna: Mitrovicë
shes pump uje nga firma kärcher e re pa perdorur eshte automatik dhe me programimin e kohes mund te perdoret edhe per rregullimin e ujit ne shtepi por edhe per furnizimin e uijt nga jasht si.psh. nga puset per me shum info ne tel,
Fuqia e Motorit max. W 1300
Prodhon max. l/h 4800
Ofrimi / Presioni max. m / bar 55 / 5,5
Presioni i Punes bar 1,6 / 5,5
Temperaturat e ofrimit max. °C 35
Pesha kg 10
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim