KIOSK-rafte-KLIMÊ-nxemje qendrore

Shitet nga: Sadri Maliqi 13 Pri 20:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
Kiosk në gjendje tê mirë dhe praktike per zhvillime tê aktiviteteve tê ndryshme
Me rafte
Si dhe klima e importuar nga austria
Dhe nxemja qendrore
Per me shum informata thërrisni në telefon!
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim