Llaser per nivelizim NEDO

Shitet nga: Jetoni 29 Jan 14:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

530 EUR

Komuna: Mitrovicë
shes llaser per nivelizim prej firmes NEDO CROSS LINER 6 eshte shum firm e njohur dhe eshte me satativ dhe mbushsin per bateri te gjitha jan ne kofer metalik eshte shum i sakte gjat mbatjes i pa perdorur per ma shum tel
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim