Makin me benxin per gjethe qe mledh dhe shtyn

Shitet nga: Shkodran 26 Nën 16:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

80 EUR   100 EUR

Komuna: Mitrovicë
Makin me benxin per gjethe qe mledh dhe shtyn . Ne gjendje te rregullt e ardhun nga gjermania
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim