Makina per prerje & kthim te armatures

Shitet nga: agim 14 Dhj 11:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
Makina per prerje & kthim te armatures
kemi 4 makina te per prerjen dhe kthimin e armarures kjo ne foto osht njera prej tyre
per me shum informata thirr ne 049 305 550
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim