Makita Bosch maqina per llamari

Shitet nga: Jetoni 22 Gsh 09:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
shes maqina per llamari dhe zdrukthtari nga firma Bosch dhe Makita per ma shum info ne tel,
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim