Maqin per larjen e tepiave

Shitet nga: Erduan 18 Mar 16:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
Shes maqinen per larjen dhe tharjen e tepiave , Maqina ka 1400 rrotullime , mbrenda 4 minutash e lan dhe e than nje tepih , Eshte vetem pak e perdorur dhe ne gjendje perfekte. Cmimi me marveshje..
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim